İstanbul Oto Ekspertiz

Artık ikinci el vasıta almak çok rahat ve hızlı İstanbul ilinden almak istediğiniz kullanılmış araçların genel olarak tüm kontrolleri uzman personellerce yapılarak eksik veya arızalı kısımları tespit edilerek not alınır. İstanbul oto ekspertiz merkezimiz aracını kontrol ettirmek isteyen müşterilerimiz için ayrıntılı oto ekspertiz raporu düzenleyerek bütün detayları eksiksiz bir şekilde yetkili personelimiz tarafından görsel üzerinde sunulur.

İstanbul oto ekspertiz

İstanbul oto ekspertiz

İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken bir çok husus bulunmaktadır. Aracı beğendikten sonra yapmanız gereken tek şey İstanbul oto ekspertiz merkezini arayarak size en yakın şubemizden randevu almak olacaktır. Böylelikle aracı bir çok servise göstererek emin olmak yerine tek bir noktada yapılan detaylı kontrol ile ekspertiz raporu alarak araç hakkındaki düşüncelerinizi rahatlık ile değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Mobil Ekspertiz

Eğer alacağınız ikinci el araç için şubelerimize gelme şansınız yok ise yada yoğun trafik ve zaman kaybı ile uğraşmak istemiyorsanız. İstanbul mobil ekspertiz hizmetini değerlendirebilirsiniz.  Mobil ekspertiz hizmeti size çok iyi gelecek bulunduğunuz adrese gelecek olan ekspertiz uzmanlarımız aracınızın eksiksiz bir şekilde kontrollerini gerçekleştirerek arıza ve geçmişinde uygulanmış onarımlarını tek tek tespit ederek mobil ekspertiz raporuna işlenir.

Mobil oto ekspertiz ekibimiz sayesinde zaman kayıp etmeden yada isterseniz hiç araç başında bile gitmeden randevu alarak almak istediğiniz aracın bulunduğu adrese ilgili ekspertiz ekibimiz giderek aracın detaylı kontrolünü yaparak ayrıntıları resim ve video kayıtları ile size göndermektedir. Böylelikle araç başına da gelmeden ikinci el araç kontrolü yaptırabilirsiniz.